Przegląd prasy, październik ’14

Opublikowano 29 październik, 2014

Korzystając z ostatnich pięknych dni, siedząc w uroczym parku wykorzystam już nie najświeższą prasę – pamiętającą jeszcze upalne lato, ale za to jak najbardziej aktualną. Pierwszy z nich – to magazyn, który praktycznie niewiele ma wspólnego z interior design, jednak dla osób urządzających swoje domy lub mieszkania, może okazać się właściwie niezbędny. Szczególnie powinien zainteresować on zafascynowanych technologią Panów. To oni zazwyczaj decydują o zakupie sprzętu, który jest dla nich dużo ważniejszy niż komoda, na której go postawią.

Przeczytaj cały post

Przegląd prasy, lato ’14

Opublikowano 20 październik, 2014

Odwiedziłam dzisiaj moją stronę internetową… dziwnie zaskoczona, że nadal nie pouzupełniałam tekstów. Nieco zadumałam się nad moją systematycznością, a raczej jej brakiem. Widział to chyba mój mąż, który na deser podał mi Tiramisu z ośmiu espresso. Teraz cały dom śpi i mam wrażenie że nawet całe miasto pogrążone jest w śnie, a ja wciąż nie!

Przeczytaj cały post

Powitanie

Opublikowano 1 lipiec, 2014

Czysta biała kartka Najbardziej inspirująca rzecz na świecie. Możesz z nią zrobić absolutnie wszystko. Możesz jej nadać przestrzeń, głębie, znaczenie. Zawrzeć myśl, dać impuls. Stworzyć wielkie dzieło lub banalny zapis, arcydzieło lub bazgroły… to czysta biała karta papieru. Każdy z nas ma to wyzwanie przed sobą lub za sobą.

Przeczytaj cały post